DELL M7530 POYRAZ 15.6'' FHD i9-8950HK 16GB 512GB SSD 4GB/P2000 W10P
Stok Kodu
M7530-POYRAZ
149.994,10 TL
Havale
145.494,28 TL
16.800,59 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Tech Data-Çağla
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Dell |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Dell Precision M7530 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i9 |
| İşlemci | Intel Core i9-8950HK, Six Core 2.90GHz, 4.80GHz Turbo, 12MB 45W |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 512GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4GB |
| Ekran | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | Tümleşikses kartı, dahili stereo hoparlörler |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 97Wh |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB 3.1 Gen 1/2 x Thunderbolt 3 tip C/ SD kart okuyucu/ Mini Display Port 1.4/ HDMI port 2.0/ Ethernet bağlantı noktası |
| Giriş/Çıkış Portları |
Kulaklık girişi/ FPR (isteğe bağlı)/ IR
kamera(isteğe bağlı)/Akıllı kart okuyucu(isteğe bağlı) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.