DELL N062L559015EMEA 15.6'' FHD i5-8250U 8GB 256GB SSD W10P
Stok Kodu
NB.DEL.N062L559015EMEA_W
52.024,24 TL
Havale
50.463,51 TL
5.827,15 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Dell |
| Model | DELL Latitude E5590 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | 8. Nesil Intel Core i5-8250U |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD/ 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 SDRAM |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı | Intel HD Grafik 620 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000 ethernet |
| Ses Kartı | Entegre Hoparlör, Entegre Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Entegre HD Kamera |
| Kart Okuyucu | SD kart okuyucu |
| Klavye & Mouse | Tükçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 42 Wh |
| Boyutlar | 49,000 x 8,000 x 35,000 cm/3.10 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.