DELL NB INS.5040 62F23B P6200 2G 320G 15.6 UMA FDOS
Stok Kodu
210013239
18.745,16 TL
Havale
18.182,80 TL
2.099,61 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | DELL INSPIRON 5040 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | Intel Pentium |
| İşlemci | P6200 |
| İşlemci Hızı | 2,13 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 320 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 3,00 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Pentium |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.