DELL NB INS.5050 96F23BC B960 2G 320G 15.6 FDOS
Stok Kodu
210028643
18.687,66 TL
Havale
18.127,03 TL
2.093,17 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | DELL INSPIRON 5050 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | Intel Pentium |
| İşlemci | B960 |
| İşlemci Hızı | 2,20 GHz |
| Ön Bellek | 2 MB |
| Bellek | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 320 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 3,00 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Pentium |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.