DELL NB INSPIRON 3567-B20F45C i5-7200U 4G 500G R5-M430 2GVGA 15.6 HD UBUNTU
Stok Kodu
210138993
24.840,21 TL
Havale
24.095,00 TL
2.782,31 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | DELL INSPIRON 3567 |
| İşletim Sistemi | Linux |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-7200U |
| İşlemci Hızı | 2,50 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon R5 M430 |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,30 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Grafik Bellek Tipi | DDR3 |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | Linux |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | DELL Inspiron |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.