DELL NB INSPIRON 5567-FHDG20W81C i5-7200U 8G 1TB R7-M445 2GVGA 15.6 FHD W10
Stok Kodu
210138841
33.695,28 TL
Havale
32.684,42 TL
3.774,15 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-7200U |
| İşlemci Hızı | 2,50 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon R7 M445 |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,30 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Gri |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | DELL Inspiron |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.