DELL NB LATITUDE L025430101E-D E5430 i5-3230M 1x4G 500G 14 UMA UBUNTU
Stok Kodu
210033788
41.917,85 TL
Havale
40.660,31 TL
4.695,15 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | DELL LATITUDE E5430 |
| İşletim Sistemi | Linux |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-3230M |
| İşlemci Hızı | 2,60 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 14.0 inç |
| Çözünürlük | 1600 x 900 |
| Ağırlık | 2,20 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | Linux |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.