DELL NB LATITUDE L076430104E-DF E6430 i5-3320M 6G 750G 14 UMA W7PRO+D
Stok Kodu
210024110
72.968,11 TL
Havale
70.779,06 TL
8.173,04 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | DELL LATITUDE E6430 |
| İşletim Sistemi | Windows 7 Pro |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-3320M |
| İşlemci Hızı | 2,60 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 6 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 750 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 14.0 inç |
| Çözünürlük | 1600 x 900 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,20 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.