DELL NB LATITUDE L11643U101E-F E6430u i5-3427U 1x4G 128G SSD 14 UMA W8PRO
Stok Kodu
210032674
80.443,17 TL
Havale
78.029,87 TL
9.010,31 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 8 Pro |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-3427U |
| İşlemci Hızı | 1,80 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 14.0 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,00 kg |
| Optik Sürücü | Yok |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Sabit Disk - SSD | 128 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.