DELL NB UB LATITUDE N004L739013EMEA_WIN E7390 i7-8650U 1x8G 256G SSD UMA 13.3 W10PRO
Stok Kodu
210174852
76.820,64 TL
Havale
74.516,02 TL
8.604,55 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| İşlemci Tipi | 8. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-8550U |
| İşlemci Hızı | 1,90 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik 620 |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 13.3 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| Renk | Siyah |
| Ürün Kategorisi | Ultrabook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
DELL NB UB LATITUDE N004L739013EMEA_WIN E7390 i7-8650U 1x8G 256G SSD UMA 13.3 W10PRO
76.820,64 TL