DELL NB VOSTRO 3400-FB117F85N i7-1165G7 8GB 1TB + 512 GBSSD MX330/2GB UBUNTU
Stok Kodu
FB117F85N03
57.774,29 TL
Havale
56.041,06 TL
6.471,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
DELL NB VOSTRO 3400-FB117F85N i7-1165G7 8GB 1TB + 512 GBSSD MX330/2GB UBUNTU
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Dell |
| Model | Dell Vostro 3500 |
| İşlemci Tipi | intel Core |
| İşlemci | intel Core i7-1165G7 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Ekran Boyutu | 15,6'' |
| Ekran | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1TB + 512GB |
| Disk Tipi | SDD |
| Ekran Kartı Hafızası | 2GB |
| Ekran Kartı | Nvidia Geforce MX330 |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 45W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.