DELL NB VOSTRO 3400-FB117F85N i7-1165G7 8GB 512GB SSD MX330/2GB UBUNTU
Stok Kodu
NB.DEL.3400-FB117F85N
49.833,75 TL
Havale
48.338,74 TL
5.581,80 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Dell |
| Model | Dell Vostro 3400 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 2.80GHz Turbo 4.70GHz 12MB Cache |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD (1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Max. Bellek | 32 GB |
| Bellek Slotu | 2 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | M.2 PCIe NVMe |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce MX330 |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ethernet | 10/100/1000 |
| Wireless | Wireless 802.11 ac |
| HDMI | Var |
| Usb Portu | 2 x Usb 3.1 - 1 x Usb 2.0 |
| USB Type-C | 1 x Type-C USB 3.1 |
| Pil | 4 Hücreli |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.