DELL NB VOSTRO N074PVN3578EMEA01_1901_WIN 3578 i5-8250U 1x4G 1x1TB 15.6 AMD R5 M420 2G W10PRO
Stok Kodu
210170165
35.010,34 TL
Havale
33.960,03 TL
3.921,45 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| İşlemci Tipi | 8. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-8250U |
| İşlemci Hızı | 1,60 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon R5 M420 |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Tipi | LED |
| HDMI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| Nümerik Tuş Takımı | Var |
| Grafik Bellek Tipi | GDDR5 |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | DELL Vostro |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
DELL NB VOSTRO N074PVN3578EMEA01_1901_WIN 3578 i5-8250U 1x4G 1x1TB 15.6 AMD R5 M420 2G W10PRO
35.010,34 TL