DELL OMEGA E-2236 2x8G 1TB+256G SSD P2000 5G W10P
Stok Kodu
WPC.DEL.T3630-OMEGA_V3
86.897,17 TL
Havale
84.290,25 TL
9.733,21 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Dell Precision T3630 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E-2236 |
| İşlemci | Intel Xeon E-2236, 6 Core, 3.4GHz, 4.8Ghz Turbo |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 256GB |
| Disk Yuvaları | 5x2,5 " veya 3,5" |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P2200 |
| Ekran Kartı Belleği | 5 GB |
| Optik Sürücü | 8x DVD+/-RW |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Entegre Gigabit LAN |
| Ses Özelliği | Entegre Realtek HD ALC221 Audio |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2xUSB 2.0/1xUSB 3.1/1xUSB 3.1 Gen Type-C/Kulaklık girişi/1xkart okuyucu(opsiyonel) |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;4xUSB 3.1/2xUSB 2.0/2xDisplayport/1xses-çıkışı/1xRJ-45/1xPs2 mouse girişi/1xPs2 klavye girişi |
| Güç Kaynağı | 460W |
| Klavye | USB İş İnce Kablolu Klavye |
| Mouse | Optik USB Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 49,000 x 47,000 x 34,000 /13 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.