DELL OPTIPLEX 3060 i5-8500T 4GB 500GB SSD W10PRO
Stok Kodu
210179270
32.802,65 TL
Havale
31.818,57 TL
3.674,17 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | DELL Optiplex 3060 MFF |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-8500T (6 Cores/9MB/6T/up to 3.5GHz/35W) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64bit |
| Bellek | 4 GB (1X4GB) |
| Bellek Tipi | DDR 4 Non-ECC |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk-SATA | 500 GB |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated Intel HD Graphics 610/630 |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Realtek Ethernet LAN 10/100/1000 |
| Ses Özelliği | Entegre Yüksek Çözünürlüklü HD Ses |
| Giriş / Çıkış Portları | 4xUSB 3.1 portu (2 önde, 2 arkada),2 x USB 2.0 (2 arkada); 1xHDMI, 1xRJ45 1xDP 1.2 ; Ön Panel : 1x UAJ, 1x Line Out |
| Güç Kaynağı | 65 W |
| Klavye | Türkçe USB klavye |
| Mouse | Optik Mouse |
| Kasa Tipi | Mini Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.