DELL OPTİPLEX 5070MFF i7 9700-8GB-256SSD-DOS
Stok Kodu
210ASCX
39.921,76 TL
Havale
38.724,11 TL
4.471,57 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Mini Bilgisayar |
| Marka | Dell |
| Üretici Kodu | 210ASCX |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-9700 processor 3.00 GHz (12M Cache, up to 4.70 GHz, 8 Çekirdekli) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Bellek | 8GB |
| Bellek Tipi | 2666 MHz DDR4 |
| Bellek Yuvaları | 2 x SODIMM |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı Markası | Intel® UHD 630 Grafik |
| Kasa Tipi | Micro |
| Giriş/Çıkış | 2 x DisplayPort 1.2 |
| 1 x USB Type-C | |
| 5 x USB 3.1 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x UAJ | |
| 1 x Hat çıkışı | |
| Genişleme Yuvaları | 2 x M.2 |
| Güç Kaynağı | 65 W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 18,2 cm x Genişlik: 3,6 cm x Derinlik: 17,8 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.