DELL OPTIPLEX OPTIPLEX 7060 i7-8700T 8GB 256GB SSD W10PRO
Stok Kodu
N022O7060MFF_W
48.683,74 TL
Havale
47.223,23 TL
5.452,98 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | DELL Optiplex 7060 MFF |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-8700T (6 Cores/12MB/12T/up to 4.0GHz/35W |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64bit |
| Bellek | 8 GB (1X8GB) |
| Bellek Tipi | DDR 4 Non-ECC |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk-SATA | 256 GB |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated Intel HD Graphics 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Realtek Ethernet LAN 10/100/1000 |
| Ses Özelliği | Entegre Yüksek Çözünürlüklü HD Ses |
| Giriş / Çıkış Portları | 6 External USB: 1 x USB Type-C 3.1 Gen 2 (front); 5 x 3.1 Gen 1 |
| Giriş / Çıkış Portları | 1 front, with PowerShare/4 rear - One with SmartPower On)1 RJ-45 2-Displayport 1 Universal Audio Jack 1 Line-Out |
| Güç Kaynağı | 90 W |
| Klavye | Türkçe USB klavye |
| Mouse | Optik Mouse |
| Kasa Tipi | Mini Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.