DELL PC OPTIPLEX N012O3070MFF_UBU 3070MFF i5-9500T 1x4G 128G SSD UMA Wi-Fi UBUNTU
Stok Kodu
N012O3070MFF_UBU
25.135,92 TL
Havale
24.381,85 TL
2.815,43 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İsletim Sistemi Ailesi | Linux |
| İşletim Sistemi | Ubuntu Linux 18.04 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| Seri | DELL OPTIPLEX 3070 |
| İşlemci Tipi | 9. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci Kodu | i5-9500T |
| İşlemci Hızı | 2,20 GHz |
| Ön Bellek | 9 MB |
| Anakart Yongaseti | Intel H370 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2666 Mhz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 128 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| HDMI | Var |
| DP | Var |
| WIFI | Var |
| USB 3.0 | Var |
| Kasa | Mini PC |
| Güç Kaynağı | 65 Watt |
| KLAVYE | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablosuz) |
| Ek Özellikler | Bluetooth 4.0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.