DELL PC OPTIPLEX X019010103E 9010AIO i5-3470S 1x4G 500G W8PRO
Stok Kodu
210034550
73.543,11 TL
Havale
71.336,82 TL
8.237,44 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 23 inç |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| işlemci Kodu | i5-3470S |
| İşlemci Hızı | 2,90 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 8 Pro |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Monitör Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | GIGABIT |
| Güç Kaynağı | 200 Watt |
| Klavye | Var |
| Fare | Var |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.