DELL Precision T3640 W-1250 16GB 256GB P400 W10P MASAÜSTÜ İŞ İSTASYONU+MONITOR HEDIYE
Stok Kodu
WPC.DEL.3640_W-1250-1
87.338,10 TL
Havale
84.717,96 TL
9.782,60 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci | 10. Nesil Intel® Xeon® W-1250, 12 MB Önbellek, 6 Çekirdek, 3,3 GHz ila 4,7 GHz, DDR4 2666 |
| Sabit Disk | M.2 2280, 256 GB, 3. Nesil PCIe x4, NVMe, SSD (Sınıf 40) |
| Bellek | 16GB 2x8GB DDR4 2933MHz ECC |
| İşletim Sistemi | Windows® 10 Professional (64 bit) |
| Media Kart Okucuyu | Yok |
| Wireless | Yok |
| V-Pro | Intel vPro Technology |
| Güç | 300 W tipik %90 verimli PSU (80PLUS Gold Sertifikalı) Energy Star uyumlu |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro® P400, 2 GB DDR5 |
| Optik Sürücü | 8x DVD RW +/- |
| Garanti Paketi | 3 Yıllık ProSupport ve Bir Sonraki İş Günü Yerinde Servis |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
DELL Precision T3640 W-1250 16GB 256GB P400 W10P MASAÜSTÜ İŞ İSTASYONU+MONITOR HEDIYE
87.338,10 TL