DELL SRV PER740TR2 R740 2xSILVER 4110 2x16G 2x200G SSD 8x2.5 H730P+ 2G LP iDRAC9 ENTERPRISE 2x750W RPS
Stok Kodu
210173884
236.614,47 TL
Havale
229.516,03 TL
26.502,79 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Sunucu Tipi | Rack 2U |
| Serisi | DELL R740 |
| İşlemci Sayısı | 2 |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon Silver |
| İşlemci Kodu | 4110 |
| Bellek | 16GB |
| Max. Bellek Yuva Sayısı | 24 |
| Sabit Disk | 2x200GB |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Hayır |
| Güç Kaynağı | 2x750Watt |
| RAID cache | 2 GB |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Yönetim Yazılımı | iDRAC9 |
| Garanti | 3Yıl Yerinde Destek |
| Optik Sürücü | DVD/RW |
| Network Kartı | 1Gb x4port |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
DELL SRV PER740TR2 R740 2xSILVER 4110 2x16G 2x200G SSD 8x2.5 H730P+ 2G LP iDRAC9 ENTERPRISE 2x750W RPS
236.614,47 TL