DELL SRV R820225H7P2M-4B3 R820 4xE5-4620 8x8G 2x300G 15K 16x2.5 H710p 1GB RPS
Stok Kodu
210013006
764.698,86 TL
Havale
741.757,89 TL
85.652,64 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Sunucu Tipi | Rack 2U |
| Serisi | R820 |
| İşlemci Sayısı | 4 |
| Max.İşlemci Sayısı | 4 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon E5 |
| İşlemci Kodu | E5-4620 |
| Bellek | 64GB |
| Max. Bellek Yuva Sayısı | 48 |
| Sabit Disk | 2x300GB |
| Disk Yuva Sayısı | 16x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Hayır |
| Güç Kaynağı | 2x1100Watt |
| RAID cache | 1GB |
| RAID Desteği | RAID 6 |
| RAID Desteği | RAID 1 |
| RAID Desteği | RAID 0/1 |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Yönetim Yazılımı | iDRAC7 Enterprise |
| Garanti | 3Yıl 4 Saate Müdahale |
| Optik Sürücü | DVD/RW |
| Network Kartı | 1Gb x4port |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.