DELL T3620 E3-1220 8GB 1TB 2GB/ P400 W10PRO
Stok Kodu
T3620_MEŞE_V2
53.064,73 TL
Havale
51.472,79 TL
5.943,69 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Dell Precision T3620 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E3-1220 |
| İşlemci | Intel Xeon E3-1220 v6 (Quad Core 3.0GHz, 3.5Ghz Turbo, 8MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk | 1 TB |
| Disk Yuvaları | 1 x M.2 PCIe SSD + 2 x 3.5” SATA |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P400 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | 16x DVD+/-RW Drive |
| Kart Okuyucu | 19-in-1 kart okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Intel Dual-Band Wireless-AC 8260 Wi-Fi + BT 4.2 Wireless Card |
| Ses Özelliği | Entergre Realtek ALC3861 High Definition Audio |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x Mikrofon, 1x Kulaklık |
| Giriş / Çıkış Portları | Dahili;2x USB 2.0, 4x SATA 6 Gb/s |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;Arka: 2x USB 2.0 / 4 x USB 3.0, 2x PS2 / 2 x DisplayPort, 1x HDMI / 1 x RJ45, 1x Ses Girişi / Mikrofon, 1x Ses Çıkışı / 1 x Seri |
| Güç Kaynağı | 365 Watt |
| Klavye | Dell Türkçe Q klavye |
| Mouse | USB optik mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 69,000 x 60,000 x 30,000 cm/19 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.