DELL T5820 W-2145 32GB 256GB SSD WIN10PRO
Stok Kodu
WPC.DEL.T5820-W-2145-V2
173.037,97 TL
Havale
167.846,83 TL
19.381,69 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HIZLI STOKTAN KARGO
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Dell Precision T5820 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon W-2145 |
| İşlemci | Intel Xeon W-2145 3.7GHz, 4.5GHz Turbo, 8C, 11M Cache, HT, (140W) DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bellek | 32GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Bellek Yuvası | 8 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 256GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 256GB |
| Disk Yuvaları | 4x2,5" veya 3,5" |
| Ekran Kartı Modeli | Entegre |
| Ekran Kartı Belleği | Entegre |
| Optik Sürücü | Slim 8X DVD+/-RW |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Entegre Gigabit LAN |
| Ses Özelliği | Entegre Realtek HD ALC221 Audio |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2 xUSB 3.1 GEN 1 Tip A/ 2 xUSB 3.1 Tip C /1x Evrensel Kulaklık Jakı /İç; 1x USB 2.0 /1 - 2 x 5 USB 2.0 başlığı/8 - SATA @ 6 Gb / s/ |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka; 6 - USB 3.1 Gen 1 Tip A/1 - Seri/1 - RJ45 Ağı/2 - PS2/1 - Ses Hat Çıkışı/1– Ses Hattı girişi / Mikrofon / |
| Güç Kaynağı | 950W |
| Klavye | USB İş İnce Kablolu Klavye |
| Mouse | Optik USB Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 68,000 x 61,000 x 30,000 /20 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.