DELL T7820 BRONZE-3104 2x3104 32GB 256GB SSD W10PRO
Stok Kodu
210166450
147.803,61 TL
Havale
143.369,50 TL
16.555,24 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Dell Precision T7820 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon Bronze 3104 |
| İşlemci | 2x Intel Xeon Bronze 3104 1.7GHz, 6C, 9.6GT/s 2UPI, 8M Cache, No Turbo, No HT (85W) DDR4-2133 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bellek | 32GB (4x8GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 ECC RDIMM |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Bellek Yuvası | 12 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 384 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 256GB |
| Disk Yuvaları | 4x2,5"/3,5" |
| Ekran Kartı Modeli | Yok |
| Ekran Kartı Belleği | Yok |
| Optik Sürücü | Slim 8X DVD+/-RW |
| Kart Okuyucu | SD kart okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Entegre Gigabit LAN |
| Ses Özelliği | Entegre Realtek HD ALC221 Audio |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2 xUSB 3.1 GEN 1 Tip A/2x USB 3.1 Tip C/1xEvrensel Kulaklık Jakı /İç; 1xUSB 2,0 /1x2x5 USB 2,0 başlığı/8xSATA@5 GB-s/Arka;6xUSB 3,1 Gen 1 Tip A/ |
| Giriş / Çıkış Portları | 1XSeriport/1xRJ45/1xPS2/1xSes çıkışı/1xMikrofon |
| Güç Kaynağı | 950W |
| Klavye | USB İş İnce Kablolu Klavye |
| Mouse | Optik USB Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 69,000 x 60,000 x 30,000 cm/19 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.