DELL T7920 GOLD-6130 2x6130 64GB 256GB SSD W10PRO
Stok Kodu
T7920_GOLD-6130
418.329,67 TL
Havale
405.779,78 TL
46.856,41 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Dell |
| Ürün Ailesi | Dell Precision T7920 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon Gold 6130 |
| İşlemci | 2x Intel Xeon Gold 6130 2.1GHz, 3.7GHz Turbo, 16C, 10.4GT/s 2UPI, 22M Cache, HT (125W) DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bellek | 64GB (4x16GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 RDIMM ECC |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Bellek Yuvası | 24 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 3TB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 256GB |
| Disk Yuvaları | 4x2,5" veya 3,5" |
| Ekran Kartı Modeli |
Entegre |
| Ekran Kartı Belleği | Entegre |
| Optik Sürücü | Slim 8X DVD+/-RW |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Gigabit Ethernet |
| Ses Özelliği | Entegre Realtek HD ALC221 Audio |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2xUSB 3.1 Type A/2xUSB 3.1 Type C/1xEvrensel Ses Jakı/1xUSB 2.0/8xSATA 6 Gb/sn, ayrıca optik sürücü için 1 SATA |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;6xUSB 3.1 Type A/1xSeriport/2xRJ45 Ağ/2xPS2/1 Ses Hat Giriş-Çıkışı/Mikrofon |
| Güç Kaynağı | 1400W |
| Klavye | USB ince klavye |
| Mouse | Optik USB mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 73,000 x 60,000 x 36,000 cm/30 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.