DELL Vostro 3510 N8068VN3510EMEA01 i7-1165G7 8GB 512GB 15.6'' Windows 11 Pro
Stok Kodu
NB.DEL.N8068VN3510EMEA01
49.231,36 TL
Havale
47.754,42 TL
5.514,32 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| PROCESSOR | |
|---|---|
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor family | 11th gen Intel Core i7 |
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Processor model | i7-1165G7 |
| Processor cores | 4 |
| Processor cache | 12 MB |
| Configurable TDP-up frequency | 2.8 GHz |
| Configurable TDP-up | 28 W |
| MEMORY | |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| DISPLAY | |
| Display diagonal | 15.6 inch |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Pixel density | 141 ppi |
| Contrast ratio (typical) | 400:1 |
| Display brightness | 220 cd/m² |
| Panel type | WVA |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Y |
| Touchscreen | N |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut | 45% |
| RGB colour space | NTSC |
| GRAPHICS | |
| On-board graphics adapter | Y |
| Discrete graphics adapter | N |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics adapter model | Not available |
| STORAGE | |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD interface | NVMe, PCI Express |
| SSD form factor | M.2 |
| Compatible memory cards | SD, SDHC, SDXC |
| Card reader integrated | Y |
| Storage media | SSD |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.