DELL VOSTRO 3515-F6270 R7-3700U 8GB 512 15.6'' UBUNTU
Stok Kodu
NB.LEN.3515-F6270
35.638,27 TL
Havale
34.569,12 TL
3.991,78 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| 10/100 Ethernet | Var |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyut Aralığı | 15 - 15,9 inç |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ekran Özelliği | Full HD |
| Ekran Panel Tipi | WVA |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 4 MB L3 Cache |
| İşlemci Nesli | Ryzen |
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci | 3700U |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye | Q Türkçe |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4 GHz |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Siyah |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Şarjlı Kullanım Süresi | 3 Saat ve Altı |
| Temel İşlemci Hızı | 2,3 GHz |
| Usb 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | Yok |
| USB 3.1 | Yok |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.