DELL Vostro i5-1135G7 8G 256G 14'' Ubuntu
Stok Kodu
NB.DEL.N2000VNB3420EMEA_
30.064,54 TL
Havale
29.162,60 TL
3.367,48 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Dell |
| Model | Vostro 3420 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB Önbellek) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-2666 MHz |
| Bellek Slot Sayısı | 2 adet 16GB'a Kadar |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD 30fps |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio |
| Hoparlör | 2 hoparlör x 2W |
| Pil Teknolojisi | 3 Hücreli |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q Klavye |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 10/100 |
| Mikrofon | Çift dizi mikrofon |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen1 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Dell Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.