DELL Vostro NB 3500 PDELL-V3500-3EK i7-1165G7 8GB 512GB FD
Stok Kodu
NB.DEL.PDELL-V3500-3EK
49.231,36 TL
Havale
47.754,42 TL
5.514,32 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Dell |
| Model | Dell Vostro 3500 |
| İşlemci Tipi | intel Core |
| İşlemci | i7-1165G7 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15,6'' |
| Ekran | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | SDD |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 45W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.