DELL WS PRECISION A-WST165-001E T1650 E3-1225 2x2G 500G W7PRO MUI
Stok Kodu
210022692
55.487,96 TL
Havale
53.823,32 TL
6.215,11 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Masaüstü |
| Seri | Dell Precision T1650 |
| İşlemci Adedi/Max | 1/1 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E3-1200 |
| İşlemci Kodu | E3-1225 |
| İşlemci Hızı | 3,1 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| Çekirdek/işlem Sayısı | 4/4 |
| İşletim Sistemi | Windows 7 Professional |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3-1600 |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - SATA | 1x 500 GB |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | Intel HD P4000 |
| Ekran Kartı Belleği | PYL |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x VGA |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x DP |
| Network Bağlantısı | 1x Gigabit |
| Kasa | Mini Tower |
| Güç Kaynağı | 320 Watt |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Klavye/Fare | Lazer Mouse |
| Ek Özellikler | Kart Okuyucu |
| Ek Özellikler | USB 3.0 çıkışı |
| Ek Özellikler | Dahili Hoparlör |
| Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.