DELL WS PRECISION A-WST165-007E T1650 E3-1270 2x4G 1TB Q2000 1G W8PRO
Stok Kodu
210026614
85.618,21 TL
Havale
83.049,67 TL
9.589,95 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Masaüstü |
| Seri | Dell Precision T1650 |
| İşlemci Adedi/Max | 1/1 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E3-1200 |
| İşlemci Kodu | E3-1270 |
| İşlemci Hızı | 3,4 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| Çekirdek/işlem Sayısı | 4/8 |
| İşletim Sistemi | Windows 8 Professional |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3-1600 |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - SATA | 1x 1 TB |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro 2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 1 GB |
| E.Kartı Bellek Tipi | DDR5 |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x DVI |
| Ekran Kartı Çıkışları | 2x DVI |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x DP |
| Network Bağlantısı | 1x Gigabit |
| Kasa | Mini Tower |
| Güç Kaynağı | 320 Watt |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Klavye/Fare | Lazer Mouse |
| Ek Özellikler | Kart Okuyucu |
| Ek Özellikler | USB 3.0 çıkışı |
| Ek Özellikler | Dahili Hoparlör |
| Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.