DELL WS PRECISION A-WST36-006E T3600 E5-1620 4x2G 1TB K600 1GB W7PRO MUI
Stok Kodu
210033273
99.418,33 TL
Havale
96.435,78 TL
11.135,68 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Masaüstü |
| Seri | Dell Precision T3600 |
| İşlemci Adedi/Max | 1/1 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E5-1600 |
| İşlemci Kodu | E5-1620 |
| İşlemci Hızı | 3,6 GHz |
| Ön Bellek | 10 MB |
| Çekirdek/işlem Sayısı | 4/8 |
| İşletim Sistemi | Windows 7 Professional |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3-1600 |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - SATA | 1x 1 TB |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro K600 |
| Ekran Kartı Belleği | 1 GB |
| E.Kartı Bellek Tipi | DDR3 |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x DVI |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x DP |
| Network Bağlantısı | 1x Gigabit |
| Kasa | Tower |
| Güç Kaynağı | 635 Watt |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Klavye/Fare | Lazer Mouse |
| Ek Özellikler | Kart Okuyucu |
| Ek Özellikler | USB 3.0 çıkışı |
| Ek Özellikler | Dahili Hoparlör |
| Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.