DELL WS PRECISION A-WST56-002E T5600 E5-2630 4x2G 2x1TB Q4000 2GB W7PRO MUI
Stok Kodu
210022709
169.568,91 TL
Havale
164.481,84 TL
18.993,13 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Masaüstü |
| Seri | Dell Precision T5600 |
| İşlemci Adedi/Max | 1/2 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E5-2600 |
| İşlemci Kodu | E5-2630 |
| İşlemci Hızı | 2,3 GHz |
| Ön Bellek | 15 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 7 Professional |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3-1600 |
| Bellek Yuvası | 8 DIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - SATA | 2x 1TB |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro 4000 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| E.Kartı Bellek Tipi | DDR5 |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x DVI |
| Ekran Kartı Çıkışları | 2x DP |
| Network Bağlantısı | 1x Gigabit |
| Kasa | Tower |
| Güç Kaynağı | 825 Watt |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Klavye/Fare | Lazer Mouse |
| Ek Özellikler | Kart Okuyucu |
| Ek Özellikler | USB 3.0 çıkışı |
| Ek Özellikler | Dahili Hoparlör |
| Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.