DELL WS PRECISION A-WST66-006E M6600 i7-2960X 4x4G 750G 128G SSD Q4000 W7P+CANTA
Stok Kodu
210022653
172.443,93 TL
Havale
167.270,62 TL
19.315,16 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Dell Precision M6600 |
| İşlemci Adedi/Max | 1/1 |
| İşlemci Tipi | 2. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci Kodu | i7-2960XM |
| İşlemci Hızı | 3,7 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| Çekirdek/işlem Sayısı | 4/8 |
| İşletim Sistemi | Windows 7 Professional |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR3-1600 |
| Bellek Yuvası | 4 SODIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 128 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1x 750 GB |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro 4000M |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| E.Kartı Bellek Tipi | DDR5 |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x VGA |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x HDMI |
| Ekran Kartı Çıkışları | 1x DP |
| Network Bağlantısı | 1x Gigabit |
| Network Bağlantısı | WiFi |
| Network Bağlantısı | Bluetooth |
| Kasa | Notebook |
| Güç Kaynağı | 9 Cell |
| Klavye/Fare | Yok |
| Ek Özellikler | Webcam |
| Ek Özellikler | Kart Okuyucu |
| Ek Özellikler | USB 3.0 çıkışı |
| Ek Özellikler | Parmak İzi Okuyucu |
| Ek Özellikler | Orijinal Çanta |
| Ekran | 17,3 inç |
| Ekran Tipi | LED |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.