DELL XEON E5-2620 2.00GHz 15MB FANSIZ PE2SCPU-E52620
Stok Kodu
210012941
33.867,78 TL
Havale
32.851,75 TL
3.793,47 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Tipi | Sunucu |
| Soket Tipi | LGA2011 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon E5-2600 |
| İşlemci Kodu | E5-2620 |
| Ön Bellek | 15 MB |
| İşlemci Hızı | 2,00 GHz |
| Turbo Boost | Var |
| Veriyolu Hızı | 7.2 GT/s |
| Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşlem Sayısı | 12 |
| Hyper-Threading | Var |
| VGA Desteği | Var |
| Turbo Boost Hızı | 2,50 GHz |
| Güç Tüketimi | 95 W |
| Soğutucu | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.