DELL XEON E5620 2.40GHz 12MB FANSIZ
Stok Kodu
210012938
25.752,38 TL
Havale
24.979,81 TL
2.884,48 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Tipi | Sunucu |
| Soket Tipi | LGA1366 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon 5600 |
| İşlemci Kodu | E5-620 |
| Ön Bellek | 12 MB |
| İşlemci Hızı | 2,40 GHz |
| Turbo Boost | Var |
| Veriyolu Hızı | 5.86 GT/s |
| Çekirdek Sayısı | 4 |
| İşlem Sayısı | 8 |
| Hyper-Threading | Var |
| VGA Desteği | Yok |
| Turbo Boost Hızı | 2,66 GHz |
| Güç Tüketimi | 80 W |
| Soğutucu | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.