DELL M5540-DENVER 15,6'' UHD E-2276M 16GB 256 GB SSD 4GB/T1000 W10PRO
Stok Kodu
210195650
157.113,21 TL
Havale
152.399,81 TL
17.597,99 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Dell |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Dell Precision M5540 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E-2276M |
| İşlemci | Intel Xeon E-2276M, 6 Core Xeon, 12M Cache, 2.80GHz up to 4.70GHz Turbo, 45W, vPro |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 Non-ECC |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P1000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4GB |
| Ekran | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Tipi | UHD |
| Ekran Çözünürlük | 3840x2160 |
| Ses Kartı | Dahili stereo hoparlörler |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı klavye |
| Webcam | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 97Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.