IBM DEMO 00FE670 PROCESSOR 8C E5-2640V2 2.0GHZ 1600MHZ 20MB 95W
Stok Kodu
210087624
77.038,00 TL
Havale
74.726,86 TL
8.628,90 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Tipi | Sunucu |
| Soket Tipi | LGA2011 |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon |
| İşlemci Kodu | E5-2640V2 |
| Ön Bellek | 20 MB |
| İşlemci Hızı | 2,00 GHz |
| Turbo Boost | Var |
| Veriyolu Hızı | 7.2 GT/s |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| İşlem Sayısı | 16 |
| Hyper-Threading | Var |
| VGA Desteği | Yok |
| Turbo Boost Hızı | 2,50 GHz |
| Güç Tüketimi | 95 W |
| Soğutucu | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.